• Taśma teflonowa TopSeal

Symbol: TopSeal

Najwyższej jakości taśma PTFE, używana w instalacjach o wysokich wymaganiach do jakości połączeń. Używając taśm TOPSEAL mamy możliwość późniejszego dopasowania łączonych elementów - połaczenie można cofnąć o ok. 45°.  Taśmy TOPSEAL podobnie jak pozostałe taśmy uszczelniające wykonane są z 100% czystego PTFE.

34.32
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 8.29
Odbiór osobisty 0
Orlen Paczka 8.29
Paczkomaty InPost 15
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 30
Dostępność 7 szt.
Waga 0.015 kg

Zamówienie telefoniczne: 533036860

Zostaw telefon

Taśma teflonowa TOPSEAL

Najwyższej jakości taśma PTFE, używana w instalacjach o wysokich wymaganiach do jakości połączeń. Używając taśm TOPSEAL mamy możliwość późniejszego dopasowania łączonych elementów - połaczenie można cofnąć o ok. 45°.  Taśmy TOPSEAL podobnie jak pozostałe taśmy uszczelniające wykonane są z 100% czystego PTFE

ZASTOSOWANIE

TOPSEAL znajdują szerokie zastosowanie do uszczelniania połączeń gwintowych w instalacjach wody pitnej, CWU, CO, gazowych, sprężonego powietrza, instalacjach hydraulicznych, chłodniczych, systemach wentylacyjnych i wielu innych. Praktycznie można je używać do uszczelniania połaczeń gwintowych wykonanych  z większości stosowanych materiałów. Taśmy idealnie nadają się do uszczelniania instalacji o wysokich wymaganiach higienicznych, na przykład szpitale, przemysł spożywczy i tym podobne.Taśmy TOPSEALsą bardzo wytrzymałe na większość kwasów, zasad, rozpuszczalników i chemikaliów z wyjątkiem fluoru i jego związków oraz stopionych metali alkaicznych, Cechują się bardzo niskim współczynnikiem tarcia, są niepalne i mogą być używane w bardzo szerokim zakresie temperatur -200 do +260°C i wysokim ciśnineniu do 100 barów.
Należy pamiętać, że dobór taśmy uszczelniającej zawsze powinien być uzależniony od wykonywanej pracy - czym wyższa gęstość PTFE w taśmie tym bardziej taśma jest wytrzymała na temperaturę i ciśnienie.

WŁAŚCIWOŚCI

- kolor biały
- wysoka jakość wykonania - taśma nie strzępi się
- wykonana w 100% z czystego PTFE o wysokiej gęstości
- szeroki zakres zastosowań

DANE TECHNICZNE

- długość: 12m
- szerokość: 12mm
- grubość: 0,1mm
- gęstość: 1,3g/cm3
- maksymalne ciśnienie robocze: 100bar
- zakres temperatur pracy: -200 do + 260°C

ciśnienie pracy do 100,0 bar
materiał wykonania PTFE
kolor biały
długość 12m
szerokość 12mm
zakres temperatur pracy -200 do +260°C
grubość 0,1mm
gramatura 1,3g/cm³
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie