• Zwroty i reklamacje

REKLAMACJE

Jeżeli stwierdzisz niezgodność towaru z opisem na stronie, możesz złożyć reklamację. Masz na to dwa miesiące od momentu wykrycia niezgodności. Należy to uczynić w formie pisemnej, drogą poczty elektronicznej na adres e-mail: info@dofi.eu lub pocztą tradycyjną na adres:

DOFI Sp. z o.o.
Pleśna 531
33-171 Pleśna

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię i nazwisko

  • adres do korespondencji (w tym adres e-mail oraz numer telefonu)

  • przedmiot reklamacji

  • przyczynę reklamacji

  • podpis (własnoręczny podpis w przypadku reklamacji składanej pocztą)

Postaramy się jak najszybciej ustosunkować do Twojej reklamacji.

Przed odebraniem przesyłki powinieneś przy doręczającym sprawdzić stan opakowania przesyłki. Jeżeli jest ono uszkodzone, należy w jego obecności sporządzić protokół szkody. Do reklamacji związanej z transportem przesyłki należy załączyć informację na temat daty i sposobu doręczenia towaru, a także informację na temat doręczyciela.

Chcielibyśmy podkreślić, że różnice dotyczące barw zakupionych produktów nie stanowią podstawy reklamacji, jeżeli są wynikiem innych ustawień bądź parametrów Twojego monitora.

ZWROT ZAKUPIONEGO TOWARU

Zgodnie z „Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” z dnia 2 marca 2000 r. internauci mają prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość. Dajemy Ci na to 14 dni od momentu odebrania przesyłki. Towar możesz zwrócić bez podania przyczyny, będziemy jednak bardzo wdzięczni za Twoją opinię, która może pomóc nam udoskonalić nasze usługi.

Jak odstąpić od umowy? Nic trudnego:

  1. Poinformuj nas pisemnie, że odstępujesz od umowy - info@dofi.eu lub skorzystaj z łatwej procedury zgłoszenia zwrotu, którą znajdziesz w zakładce Moje Konto > Historia zamówień.

  2. Nie zapomnij podać numeru konta, na który prześlemy zwracane pieniądze za przesyłkę i jeżeli możesz, napisz jaki jest powód zwrotu.

  3. Bezpiecznie zapakuj towar.

  4. Odeślij na adres:

DOFI Sp. z o.o.
Pleśna 531
33-171 Pleśna

z dopiskiem "ZWROT"Koszty przesyłki zwrotnej kupujący pokrywa we własnym zakresie. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.

Uprzejmie prosimy o solidne zapakowanie paczki, aby towar nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Dla własnego bezpieczeństwa oraz wygody lepiej nadawać paczkę kurierem, albo jako przesyłkę rejestrowaną (poleconą) na Poczcie Polskiej. Jeśli gabaryty produktu na to pozwalają, przesyłkę można nadać także jako list polecony.

Po odebraniu zwracanego towaru, przelewamy pieniądze na podany przez Ciebie numer rachunku bankowego.