• Taśma teflonowa SealRite GT19

Symbol: SealRite GT19

Najwyższej jakości taśma PTFE. Bardzo wytrzymała i ekonomiczna w użyciu. Używana jest do uszczelniania instalacji gdzie stawiane są bardzo wysokie wymagania do jakości połączeń. Połaczenia gwintowe uszczelniane taśmą SEALRITE wytrzymują ciśnienie do 80 barów i mogą być stosowane w temperach od -200 do +260°C.

Brak towaru
46.31
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 8.29
Odbiór osobisty 0
Orlen Paczka 8.29
Paczkomaty InPost 15
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 30
Dostępność 0 szt.
Waga 0.015 kg
Zostaw telefon

Taśma teflonowa SEALRITE GT19

Najwyższej jakości taśma PTFE. Bardzo wytrzymała i ekonomiczna w użyciu. Używana jest do uszczelniania instalacji gdzie stawiane są bardzo wysokie wymagania do jakości połączeń. Używając taśm SEALRITE mamy możliwość późniejszego dopasowania łączonych elementów - połaczenie można cofnąć o ok. 45°. Połaczenia gwintowe uszczelniane taśmą SEALRITE wytrzymują ciśnienie do 80 barów i mogą być stosowane w temperach od -200 do +260°C.

ZASTOSOWANIE

Sealrite GT19 znajdują szerokie zastosowanie do uszczelniania połączeń gwintowych w instalacjach wody pitnej, CWU, CO, gazowych, sprężonego powietrza, instalacjach hydraulicznych, chłodniczych, systemach wentylacyjnych i wielu innych. Praktycznie można je używać do uszczelniania połaczeń gwintowych wykonanych  z większości stosowanych materiałów. Taśmy idealnie nadają się do uszczelniania instalacji o wysokich wymaganiach higienicznych, na przykład szpitale, przemysł spożywczy i tym podobne.Taśmy SEALRITE są bardzo wytrzymałe na większość kwasów, zasad, rozpuszczalników i chemikaliów z wyjątkiem fluoru i jego związków oraz stopionych metali alkaicznych. Sealrite produkowana zgodnie z normą EN 751-3 (Europejska norma dla taśm dopuszczonych do wody pitnej i gazu).
Należy pamiętać, że dobór taśmy uszczelniającej zawsze powinien być uzależniony od wykonywanej pracy - czym wyższa gęstość PTFE w taśmie tym bardziej taśma jest wytrzymała na temperaturę i ciśnienie.

WŁAŚCIWOŚCI

- kolor biały
- wysoka jakość wykonania - taśma nie strzępi się
- wykonana w 100% z czystego PTFE o wysokiej gęstości
- szeroki zakres zastosowań
- produkowana zgodnie z normą EN 751-3

DANE TECHNICZNE

- długość: 5m
- szerokość: 19mm
- grubość: 0,2mm
- gęstość: 1,1g/cm3
- maksymalne ciśnienie robocze: 80bar
- zakres temperatur pracy: -200 do + 260°C

ciśnienie pracy do 80,0 bar
materiał wykonania PTFE
kolor biały
długość 5m
szerokość 19mm
stopień ochrony zgodnie z normą EN 751-3
zakres temperatur pracy -200 do +260°C
grubość 0,2mm
gramatura 1,1g/cm³
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie