• QJ Zawór 20-20

Symbol: QJ Zawór 20-20

Zawory QJ pełnią funkcje otwórz/zamknij, a ze względu na łatwość obsługi i montażu, znajduje swoje szerokie zastosowanie w budowie instalacji nawodnieniowych ogrodowych i rolniczych. Dwustronnie zakończone złączem wciskano-skręcanym (QJ), pozwalają na łatwe tworzenie połączeń w instalacjach niskociśnieniowych. Odporne na działanie większości chemikaliów, korozję i zarastanie osadami.

6.01
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 8.29
Odbiór osobisty 0
Orlen Paczka 8.29
Paczkomaty InPost 15
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 30
Dostępność 25 szt.
Waga 0.06 kg

Zamówienie telefoniczne: 533036860

Zostaw telefon

Zawór QJ 20-20

Zawory QJ pełnią funkcje otwórz/zamknij, a ze względu na łatwość obsługi i montażu, znajduje swoje szerokie zastosowanie w budowie instalacji nawodnieniowych ogrodowych i rolniczych. Dwustronnie zakończone złączem wciskano-skręcanym (QJ), pozwalają na łatwe tworzenie połączeń w instalacjach niskociśnieniowych. Odporne na działanie większości chemikaliów, korozję i zarastanie osadami.

ZASTOSOWANIE

Zawory QJ pełnią funkcje otwórz/zamknij, a ze względu na łatwość obsługi i montażu, znajduje swoje szerokie zastosowanie w budowie instalacji nawodnieniowych ogrodowych i rolniczych. Dwustronnie zakończone złączem wciskano-skręcanym (QJ), pozwalają na łatwe tworzenie połączeń w instalacjach niskociśnieniowych. Dodatkowa nakrętka zapobiega zsuwaniu się rur. Odporne na działanie większości chemikaliów, korozję i zarastanie osadami. Kształtki i rury wykonane z tego tworzywa cechuje niski ciężar właściwy, długi okres żywotności oraz łatwy montaż niewymagający użycia specjalistycznych narzędzi. Duża gładkość powierzchni wewnętrznej powoduje obniżenie oporów przepływu co przekłada się na zmniejszone zużycie energii potrzebnej na pompowanie.

W naszej ofercie znajdziesz również bardzo szeroką gamę innych zaworów w rozmaitych rozmiarach oraz złączek i produktów uszczelniających do budowy systemów nawadniania.

WŁAŚCIWOŚCI

- precyzyjne wykonanie z wysokiej klasy materiałów
- materiał wykonania: PP
- uchwyt wykonany z widocznym, zielonym kolorze
- podwyższona odporność na promieniowanie UV

DANE TECHNICZNE

- maksymalne ciśnienie robocze: 4bar
- maksymalna temperatura pracy: 60°C
- materiał wykonania: PP
- przeznaczony do rur PE i linii kroplujących o średnicy zewnętrznej: 20mm

ciśnienie pracy do 4,0 bar
materiał wykonania PP
średnica do rur 20mm
kolor czarno-zielony
zabezpieczenie stabilizacja UV
woda zanieczyszczona tak
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie