Taśma teflonowa SealRite GT19 Powiększ

Taśma teflonowa SealRite GT19

Najwyższej jakości taśma PTFE. Bardzo wytrzymała i ekonomiczna w użyciu. Używana jest do uszczelniania instalacji gdzie stawiane są bardzo wysokie wymagania do jakości połączeń. Połaczenia gwintowe uszczelniane taśmą SEALRITE wytrzymują ciśnienie do 80 barów i mogą być stosowane w temperach od -200 do +260°C.

SealRite GT19

More details

30,53 zł

Produkt nie jest obecnie dostępny

Dodaj do listy życzeń

 • Taśma teflonowa SEALRITE GT19

  Najwyższej jakości taśma PTFE. Bardzo wytrzymała i ekonomiczna w użyciu. Używana jest do uszczelniania instalacji gdzie stawiane są bardzo wysokie wymagania do jakości połączeń. Używając taśm SEALRITE mamy możliwość późniejszego dopasowania łączonych elementów - połaczenie można cofnąć o ok. 45°. Połaczenia gwintowe uszczelniane taśmą SEALRITE wytrzymują ciśnienie do 80 barów i mogą być stosowane w temperach od -200 do +260°C.

  ZASTOSOWANIE

  Sealrite GT19 znajdują szerokie zastosowanie do uszczelniania połączeń gwintowych w instalacjach wody pitnej, CWU, CO, gazowych, sprężonego powietrza, instalacjach hydraulicznych, chłodniczych, systemach wentylacyjnych i wielu innych. Praktycznie można je używać do uszczelniania połaczeń gwintowych wykonanych  z większości stosowanych materiałów. Taśmy idealnie nadają się do uszczelniania instalacji o wysokich wymaganiach higienicznych, na przykład szpitale, przemysł spożywczy i tym podobne.Taśmy SEALRITE są bardzo wytrzymałe na większość kwasów, zasad, rozpuszczalników i chemikaliów z wyjątkiem fluoru i jego związków oraz stopionych metali alkaicznych. Sealrite produkowana zgodnie z normą EN 751-3 (Europejska norma dla taśm dopuszczonych do wody pitnej i gazu).
  Należy pamiętać, że dobór taśmy uszczelniającej zawsze powinien być uzależniony od wykonywanej pracy - czym wyższa gęstość PTFE w taśmie tym bardziej taśma jest wytrzymała na temperaturę i ciśnienie.

  WŁAŚCIWOŚCI

  - kolor biały
  - wysoka jakość wykonania – taśma nie strzępi się
  - wykonana w 100% z czystego PTFE o wysokiej gęstości
  - szeroki zakres zastosowań
  - produkowana zgodnie z normą EN 751-3

  DANE TECHNICZNE

  - długość: 5m
  - szerokość: 19mm
  - grubość: 0,2mm
  - gęstość: 1,1g/cm3
  - maksymalne ciśnienie robocze: 80bar
  - zakres temperatur pracy: -200 do + 260°C

 • długość 5m
  szerokość 19mm
  grubość 0,2mm
  gramatura 1,1g/cm³
  kolor biały
  ciśnienie pracy do 80,0 bar
  materiał wykonania PTFE
  zakres temperatur pracy -200 do +260°C
  stopień ochrony zgodnie z normą EN 751-3

7 Inne produkty w tej samej kategorii: