Mufa PVC 3" Powiększ

Mufa PVC 3"

Mufa PVC przeznaczona do budowy instalacji wodociągowych i nawodnieniowych. Dwustronnie zakończona gwintem wewnętrznym, pozwala na łączenie elementów gwintowanych. Odporna na działanie chemikaliów (w tym większości kwasów i alkaliów oraz węglowodorów alifatycznych), korozję i zarastanie osadami.

MAE 3"

More details

59,00 zł

Produkt nie jest obecnie dostępny

Dodaj do listy życzeń

 • Mufa PVC 3" PN16

  Mufa PVC przeznaczona do budowy instalacji wodociągowych i nawodnieniowych. Dwustronnie zakończona gwintem wewnętrznym, pozwala na łączenie elementów gwintowanych. Odporna na działanie chemikaliów (w tym większości kwasów i alkaliów oraz węglowodorów alifatycznych), korozję i zarastanie osadami.

  ZASTOSOWANIE

  Mufa PVC przeznaczona do budowy instalacji wodociągowych i nawodnieniowych. Dwustronnie zakończona gwintem wewnętrznym, pozwala na łączenie elementów gwintowanych. Znajduje swoje szerokie zastosowanie w gospodarstwach domowych, rolnictwie i przemyśle. Kształtki i rury wykonane z tego tworzywa cechuje niski ciężar właściwy, długi okres żywotności (minimum 50 lat) oraz łatwy montaż niewymagający użycia specjalistycznych narzędzi. Duża gładkość powierzchni wewnętrznej powoduje obniżenie oporów przepływu co przekłada się na zmniejszone zużycie energii potrzebnej na pompowanie. Odporne na działanie chemikaliów (w tym większości kwasów i alkaliów oraz węglowodorów alifatycznych), korozję i zarastanie osadami.

  W naszej ofercie znajdziesz również bardzo szeroką gamę innych złączek oraz produktów uszczelniających.

  WŁAŚCIWOŚCI

  - precyzyjne wykonanie z najwyższej klasy materiałów
  - masywna konstrukcja zapobiegająca uszkodzeniom mechanicznym
  - materiał wykonania: PVC-u
  - podwyższona odporność na promieniowanie UV
  - do uszczelniania złączek PVC zaleca się stosowanie taśm teflonowych

  DANE TECHNICZNE

  - maksymalne ciśnienie robocze: 16bar
  - gwint wewnętrzny: 3”

 • średnica 3"
  kolor szary
  ciśnienie pracy do 16,0 bar
  gwint wewnętrzny: 3"
  materiał wykonania PVC-u
  zabezpieczenie stabilizacja UV
  woda zanieczyszczona tak

22 Inne produkty w tej samej kategorii: